fifa-14-coins-cd-key-origin-fifa-coins-durmaplay-oyun-004.jpg

Yıldızlar Topluluğu Fifa 14’de Sizi Bekliyor

En başarılı futbol oyunlarından bir tanesi olan Fifa yeni oyunu Fifa 14 ve yenilikleri ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Fifa 14 oyunu serinin diğer oyunlarına oranla daha gerçekçi bir grafiklere sahip. Bunda etkili olan en önemli etken ise oyun motorunun tamamen değişmesi. Serinin önceki oyunlarına oranla Fifa 14 oyunu daha gelişmiş bir oyun motoru bulunduruyor. Bu sayede oyundaki tüm detaylar daha da gerçekçi olarak karşınıza yansıyor.

fifa-14-coins-cd-key-origin-fifa-coins-durmaplay-oyun-004.jpgFifa 14 oyunundaki yenilikler sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra online oyun modunda da birçok yenilik yapılıyor. Bu sayede online olarak arkadaşlarınız ile mücadele etmek istediğiniz zaman artık hiçbir sorun yaşamadan sosyal ağlara bağlanabiliyor ve arkadaşlarınız ile maç yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Fİfa 14’de yenilenen özelliklerden bir diğer ise oyun modlarında yapılıyor. Oyunun en önemli modlarından bir tanesi olan Ultimate Team özelliği sayesinde kendinize yıldızlarla dolu bir takım kurabiliyorsunuz. Bu sayede hep hayranı olduğunuz yıldızları yönetebiliyorsunuz. Ayrıca artırılmış takım kontrolü sayesinde her oyuncuya ayrı ayrı talimat verme şansınız oluyor. Bu sayede takımınızı sahada istediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz.

 

Kısacası Fifa 14 bu ve buna benzer özellikleri ile karşınıza çıkıyor. Sizde gerçekçi bir futbol deneyimi yaşamak ve büyüleyici atmosferlerde rakiplerinizi yenilgiye uğratmak istiyorsanız Fifa 14 cd key almanız ve oyun kurmanız yeterli olacaktır.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN