yalova-borekci-6.jpg

YALOVA BÖREKÇİ

Pide, börek, çörek, auy çöreği gibi unlu mamullerde son derece başarılı üretimler yapılır. Unlu mamullerde ağız kalitesini yakalamak adına pratik lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Ülkemizde börek yapımı oldukça önemli olduğundan ve aslında börekler herkes tarafından çok fazla tüketilen ürün olduğundan dolayı sizler Yalova börekçi sayesinde en kaliteli lezzetleri alabilirsiniz. Ürünlerimiz sizleri boğmayacak şekilde hafif üretilmektedir. Ayrıca Boşnak böreği gibi değişik kültürlere ait olan ürünlerimizde vardır.

Sadece börekler değil aslında tüm unlu mamullerimizde son sistem kalite vardır. Böreklerin iç kısımları ve özellikle pidelerimiz son derece lezzetlidir. Günün her saati günlük ürün bulabilirsiniz. Televizyon programlarında yapılan baklava hamurundan olan ve en yumuşak iştah açıcı olan ürünleri ile birlikte Yalova pideci lezzetleri sizleri beklemektedir. Pidelerimizde ise sıcacık ve son derece leziz ıspanak tatlarını henüz denemediyseniz sizlere tavsiye ediyoruz. Yalova sahil mekânlarında özel sabah kahvaltıları için toplu sipariş verebilirsiniz. Tatlılar son derece kaliteli ve taze şekilde müşterisine sunulur.

Pide ve diğer unlu mamullerde tüm özel işletmelere ve organizasyon şirketlerine 1000 kişiye varana kadar toplu sipariş verilebilir. Sizlere verilen teslim süresinde ise ürünler sıcak teslimat yapılır. Tüm unlu mamullerimizde Yalova unlu mamüller olarak dini törenleriniz ve kuran programlarınız için toplu siparişler verilebilir. Ayrıca unlu mamuller adına değerli ustalarımız dünya mutfaklarından olan eşsiz tatlı çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN