WoW Gold

World Of Warcraft Ve Bitmeyen Bir Yolculuk

Blizzard firması şüphesiz oyun dünyasının en ilginç firmasıdır. Bugüne kadar firmanın çıkardığı yalnızca 3 oyun bulunmaktadır. Ancak bu Blizzard’ın dünya online oyun piyasasının %63 üne sahip olmasına engel olamamıştır. Oyunlarının tamamen ücretli olmasına karşın, yapımların kalitesi ve sürükleyiciliği peşinde milyonlarca oyuncunun düşmesini sağlamıştır. Söz gelimi Blizzard firmasının World Of Warcraft oyunu MMORPG dünyasının kilometre taşları arasında bulunmaktadır. 15 milyondan fazla oyuncunun oynadığı WOW, online severlerin nefeslerini kesebilecek bir dünya sunmaktadır.

WoW Gold

WoW Gold

MMORPG dünyasına aşina oyuncuların zorluk çekmeyeceği yapımda, ilk olarak Allience ve Horde adlı iki ırktan birini seçmek gerekiyor. Bu ırkların içinde, Human, Orc, Dwarf, Elf, Blood Elf, Tauren, Goblin, Worgen gibi pek çok sınıf bulunmaktadır. Hangi tarafta olacağımıza karar verip karakterimizi seçtikten sonra, genel görünüşünü değiştirebilir ince ayrıntılara değinebiliyoruz. Oyunda ana ve ara görevlerle seviyemizi yükseltmemiz gerekiyor. Aynı zamanda oyunda çeşitli meslek dallarından birini seçerek, görevlerimizi çeşitlendirebilir ve farklı ürünlere sahip olma şansına erişebiliyoruz. Üretim, Toplayıcılık, İkincil gibi kendi içlerinde onlarca farklı mesleği barındıran dallar bulunmaktadır. Ve oyun içerisinde ilerleyerek bu eşsiz WOW dünyasının tadına varabiliyoruz.

Ücretli bir oynanış sunmasının yanı sıra oyun içi World Of Warcraft Gold sistemi ile, para alış verişi yapıp oyunda ihtiyacımız olan çeşitli nesnelere daha çabuk sahip olabiliyoruz.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN