wolfteam

Wolfteam oyuncuları mutlaka okuyun

Online FPS’lerin son yıllarda gördükleri yoğun talep ve bu talep karşılığında üretilen birbirinden başarılı yapımlar, kullanıcıların her geçen gün daha farklı temalarda hazırlanmış oyunlar ile karşılaşmalarını sağlamaktadır. 2009 yılında piyasa sunulduğu günden bu yana inanılması güç bir hız ile popülerlik kazanmış ve günümüzde dünya genelinde milyonlarca kişinin tecrübe ettiği bir yapım halini alan Wolfteam, ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Hali hazırda Counter Strike ve Team Fortress gibi köklü rakiplerinden ayrılarak, oyunculara üst düzey FPS deneyimi sunmakta olan Wolfteam,  her ne kadar klasik nişancı oyunlarına benzer bir içeriğe sahip olsa da, farklı oyun modları ve derin içeriği ile beğeni kazanmaktadır.wolfteam

Wolfteam’in ülkemizde yoğun ilgi almasının sebeplerinden birisi de oyunun tamamen Türkçe diline çevrilmiş durumda bulunmasıdır. Her ne kadar FPS oyunlarında yabancı dil ayrıntısı detaylı olarak kullanılmıyor olsa da, kişinin profesyonel bir yapımı anadilinde tecrübe etme şansı bulması, ortaya büyük bir ilginin de çıkmasına zemin oluşturmaktadır.

Oyun içerisinde seçilecek Ölüm, Yıkım, İşgal ve Uyku modu gibi pek çok tarzda farklı oyun deneyimi bulunması, kişilerin asla kendini tekrar etme hissini yaşamamasını sağlamaktadır. İstediğinde asker istediğinde ise yırtıcı bir kurt olarak dövüşlerine devam eden kişiler, zamanla oluşturdukları taktikler sayesinde gerek takım gerekse kişisel bazda başarı düzeylerini arttırabilmektedirler.

Sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz Wolfteam Joypara seçenekleri ile sizler de en üst düzey silah ve görsel öğelere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Durmaplay farkı ile en ucuz fiyatlar karşılığında sahip olacağınız Joypara’larınızı hesabınıza saniyeler içinde yükleyebilir ve oyun içi alışverişlerinizi yaparak hali hazırda bu orijinal ve başarılı yapımdan aldığınız zevki katlayabilirsiniz.

 

SİZ DE BİR YORUM YAZIN