lol3.jpg

Riot Points Katkısı

Her oyunun kendi içinde belirli bir para birimi var. Bu birimin, gerçek paralar ile satın alınması, oyun şirketinin bir başka kazanç kapısı. Çağımızda inanılmaz bir sektör haline gelen çevrimiçi bilgisayar oyunları, çığ gibi bir etkiyle milyonlarca insanı bu sanal dünyanın içine katıyor. League of Legends da şuan oynan tüm oyunların içinde ilk sıralarda yer alıyor. Lol Riot Point para sistemi ile bu oyun da şirketine inanılmaz rakamlar kazandırmaya devam ediyor.

Her şirket piyasaya sürdüğü üründe öncelikle ticari kaygı taşır. İçeriğin kalitesi, çeşitliliği, oyun severe verdiği haz kitleyi arttırdıkça bu kaygı azalır. Ve içerikler sürekli gelişme gösterir. Talepleri karşılayacak ve daha fazla kazanç sağlayacak uygulamalar oluşturulur.  League of Legends Riot Point  de bu sistemin parçası, asıl amaca hizmet eden bir araçtır. Oyun da ilerleme kaydedebilmek için para yatırımını zorunlu hale getiren uygulamalar bazen sinir bozucu olabilse de, oyundan duyulan haz göz önüne alındığında çok da haklı bir gerekçe olduğu anlaşılacaktır. Hiçbir eğlence sektörü yoktur ki para ödemeden tadına varılabilen.

League of Legends Riot Point   ile edinilen içerikler dahilinde, oyun son derece keyif verir bir hale geleceğinden, ödenen parayı hak ettiği düşüncesi her zaman hakimiyetini koruyacaktır. Dolayısıyla size mutluluk veren her içerik haklı bir kazanç sağlamaktadır. Sektörün gereği budur.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN