Legend Elmas

Legend Online Elmas Kampanyası

Son yılların en başarılı online oyunlarından bir tanesi olan Legend Online sizi unutamayacağınız bir maceranın içerisine sokuyor. Sizde karakterinizi seçin ve birliğinize katılarak rakiplerinize karşı amansız bir mücadelenin içerisine girin. Her gün onlarca savaşa girin ve gücünüzü kanıtlayın. Sizde Legend Online oyununda yenilmez bir karakter olmak istiyorsanız o zamanLegend Online elmas alarak karakterinizi güçlendirmelisiniz. Oyunda yapılan etkinlikler kapsamında elmas aldığınız zaman sizde kampanyalardan yararlanacak ve ekstradan hediyeler kazanacaksınız.

Son güncelleme ile beraber gelen etkinlik dâhilinde ne kadar çok elmas alacak olursanız o kadar fazla hediyeden yararlanmış olacaksınız. Bu da size rakiplerinize avantaj sağlama konusunda büyük bir avantaj sağlayacaktır. Almış olduğunuz elmaslar sayesinde karakterinize özel eşyalar yapacak ve savaşlarda yenilmez birisi haline geleceksiniz.

Yapılan etkinlikler sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra oyunda her hafta düzenli olarak etkinlik yapılıyor. Yine bu etkinliklerin sizden istediklerini yerine getirebilir ve çok pahalı olan ve kimsede olmayan eşyalara sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için sabırlı olmanız gerekmektedir. Ayrıca Legend Online elmas satın al işlemini yaparak elmas almanız gerekiyor. Sizde elmasınızı aldıktan sonra Fashion özel eşyalarını alarak karakterinizin görüntüsünü değiştirecek ya da çok az kişinin sahip olduğu ekipman ve eşyalara sahip olacaksınız. Bu sayede oyunun en güçlü lorlarından bir tanesi haline gelebileceksiniz.

Legend Elmas

Legend Elmas

SİZ DE BİR YORUM YAZIN