league-of-legends-riot-lol-rp-satin-al-screenshot-durmaplay-oyun-002.jpg

League of Legends’ın Yeni Kahramanı Tanıtıldı

Online oyunlar arasında en çok karaktere sahip olan oyunlardan bir tanesi konumundaki League of Legends oyunu yeni kahramanı ile karşınıza çıkıyor. Yapılan tanıtım ile beraber artık oyuncular Süper Galaksi Rumble karakterini kullanmaya başlayabilecekler. Karakter her zaman olduğu gibi oyunun internet sitesi üzerinden satışa çıkartıldı. Ayrıca karakterinizi almadan önce site üzerinden gerekli olan incelemeleri yapabilir ve bu sayede kahramanın takımınıza uygun olup olmadığını denetleyebilirsiniz.

league-of-legends-riot-lol-rp-satin-al-screenshot-durmaplay-oyun-002.jpgOyuna yeni eklenen bu kahramanın en önemli özelliği ise tamamen yıkıcı bir güce sahip olmasıdır. Bu sayede rakiplerinizi daha kolay etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Oyuna dâhil edilecek olan yeni kahramanımızın ise birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler; Volkanik ateş püskürtücü, Plazma kalkanı, Elektro Mızraklı Roketler, Hiper patlayıcı mitralyöz cephanesi ve daha onlarca özellik bu karakter ile sizlere sunuluyor. Sizde bu kahramanı satın alarak tüm bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Karakteri satın alabilmeniz için ilk olarak oyunun sitesine giriş yapmalı ve hesabınıza League of Legends riot points yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise oyunun sitesinden kahramanı satın alarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kahramanınızı takımınıza dâhil ettikten sonra artık sizde takımınız ile turnuvalara katılabilir ve istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu kahramanın dışında daha onlarca kahramanı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde diğer kahramanlarda takımınızı daha güçlü yapacak ve oyun içerisinde sizi istediğiniz başarıya ulaştıracaktır.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN