ukash2.jpg

Kredi Kartınızı Ukash Kartına Emanet Edin

İnternet üzerinden en güvenilir alışveriş için ödeme seçeneği, ukash kart ile yapılmaktadır. Ukash kartınızın limitini ön ödemeyle yaptıktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi kartı ile ukash kart alımı da oldukça yaygın ve güvenilir bir sistemdir.

Tüm dünyada yaygınlaşan bu sistem, sizin için de bir güvence. Hem yaygın hem de yeni olan bu uygulamayı kullanmak artık çok kolay. Kredi kartı ile ukash alımı için başvurabileceğiniz çok sayıda site var. Başvurunuz alındıktan sonra size özel bir kod numarasıyla anlaşmalı bulunduğu birçok web sitesinde alışverişinize oturduğunuz yerden başlayabilirsiniz. Bu uygulama için üretilen sahte kodlarında üretilmeye başlanması sonucu dikkatli olmamızda yarar var. Araştırma yapmadan ukash kart sahibi olmayın.

Ukash kart almak istediğiniz zaman sizin ön gördüğünüz hesap bakiyenizle, size ait 19 haneli bir koda sahip olursunuz. Bahsi geçen kart, kredi kartı gibi değil sadece kod numarasıdır. Kredi kartıyla ukahs harcamalarınız, ay sonu ekstrenize kodu satın aldığınız firmanın adı yazılarak size yansıtılır. Ayrıca önceden ödeme yapıp kullanmadığınız ukash bedelinizi de tekrar,  iade alabilirsiniz. Kişinin özel kimlik bilgileri yerine kısa bilgiler ve geçici kod sistemiyle çalışır. Kredi kartı bilgileriniz ve kimlik bilgileriz kesinlikle paylaşılmaz. Böylelikle güvenli alışverişin tadını çıkartırsınız.  Harcama yapmadığınız ya da hepsini harcamadığınız bakiyeniz bir başka zamana yeni bir kodla, yeni bakiyenize aktarılır.

Kaynak: http://www.anindaukash.com/kredi-karti-ile-ukash-al/

SİZ DE BİR YORUM YAZIN