arcelik-klima-servis5.jpg

Klimanızın Sorunlarını Büyütmeden Çözüme Kavuşturun

Yaz ayları, sıcaklık ve kuraklığın en üst noktaya çıktığı aylardır. Özellikle ülkemizin hemen hemen her bölgesinde sıcaklık artışının mevsim normallerinin çok üzerinde seyrettiğini görüyoruz. Bu durumda insanlar, sıcak havalardan korunabilmek adına türlü yöntemler deniyorlar. Bu yöntemlerin başında evde klima kullanmak geliyor. Klima kullananlar, kullanmayanlara nazaran çok daha rahat edebiliyorlar. Klimanın amacı, ortamdaki aşırı sıcaklığı çekerek ortamın serinlemesini sağlamaktır. Termodinamik açıdan özel bir sisteme sahip olan klimalar, yaz aylarında çok sık kullanılmaktadırlar. Bu kullanımların artması, maalesef klimalara küçük çapta hasarlar vermektedir. Küçük çapta hasarlar, klima servisleri tarafından kolaylıkla giderilebilir; fakat bu hasarların kısa sürede giderilmemesi, daha büyük sıkıntılara yok açabilecektir.

arcelik-klima-servis5.jpg

Klima servisini klima marka ve modelinize göre belirlemeniz size önemli avantajlar sağlayacaktır. Aksi takdirde klimanızın tam verimle çalışmasının önünde bir takım engeller oluşabilir. Özellikle klimanızın parçalarından bir ya da birkaçı sorunlu ise markaya göre klima servisi tercih etmek çok daha işinize yarayacaktır. Örneğin; klimanızın markası Arçelik ise teknik servis işlemlerinizi de Arçelik klima servisi üzerinden sağlamalısınız. Arçelik klima servisinden hizmet aldığınızda işlemleriniz daha garantili bir şekilde yapılacaktır. Ayrıca klimanızın parçalarında bir sorun meydana geldiğinde orijinal Arçelik parçası takılacaktır.

Arçelik klima servisleri, ülkemizde yaygın bir çalışma ağına sahiptirler. Dolayısıyla Arçelik klima servisi bulma konusunda rahat edeceğinizden hiç mi hiç şüpheniz olmasın. İsterseniz bunun için http://www.klima.gen.tr/ sitesini dolaşabilirsiniz. Bu sitede her markaya özel klima servisi hizmeti sağlanmaktadır. Size en yakın klima servisini seçerek işlemlerinizin daha kısa sürede halledilmesini sağlama şansına da sahipsiniz. Klima servisi seçerken konumunuza göre seçmeniz tavsiye edilir. Bunun için site girişinde bulunan haritayı da kullanabilirsiniz. Firmalarla doğrudan iletişim kurmak istediğinizde bunun için adres tarifi alabilir, aldığınız tarifin çıktısına kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

SİZ DE BİR YORUM YAZIN