images-19.jpg

İşletmelere Özel Bayrak İmalatı

İşletmelere Özel Bayrak İmalatı 
Her işletmenin ve her kurumun bayrak ihtiyacı muhakkak ki vardır. Özel olarak işletmelere özgü bayrak modelleri ve baskıları ile üretilecek olan bayraklar çeşitli alanlarda ve çeşitli amaçlar ile kullanılabilmektedir. Açık havada kullanılabilecek olan ayaklı ve çift taraf baskılı bayraklar ile duvara asılacak olan kırlangıç flamalar son derece etkili ve geri dönüşü olan reklamlar sağlamaktadır. Açılışlarda, fuar ve organizasyonlarda işletmeleri en iyi şekilde temsil edecek olan bayrak modelleri uzun yıllar dayanıklılık ve garanti sunacaktır. 
Dijital Baskılı Bayraklar 
Kaliteli bir kumaş üzerine dijital baskı sistemleri kullanılarak yapılacak olan ve tamamen kullanıcıya özgü olacak olan bayraklarda işletmenin ismi, logosu ve verdiği hizmetler hakkında bilgi başlıkları yazılmaktadır. Raşel kumaş ile yapılacak olan bayrak imalatı sayesinde bayraklar hiçbir şekilde yağmurdan ve kardan etkilenmeyecektir. Rüzgar geçirgenliği olan raşel kumaşlar sayesinde en sert rüzgarlarda bile devrilmeyecek ve hiçbir şekilde yağmur sularından etkilenmeyecektir. Kir tutmayan ve baskıları onlarca yıl geçse de silinmeyen bayrak ve bayrak ürünleri işletmeleriniz için kimlik olacak ve tüm hedef kitlenizin dikkatini çekecektir. 
Ayaklı Açık Hava Bayrakları 
Açık hava reklamcılığında kullanılacak olan bu bayraklar aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılacak olan tarzlarda üretilmektedir. Masa bayrakları, araç bayrakları, açılış bayrakları ve süsleme bayrakları şeklinde yapılacak olan bu bayrak türleri oldukça etkili reklam hizmeti sağlayacak ve işletmeler için kaliteli ve profesyonel bir görünüm sunacaktır. 

 

SİZ DE BİR YORUM YAZIN