diablo-3-yeni-ek-paketi-reaper-of-souls-icin-durmaplay.jpg

Diablo 3 Reapers of Souls İle Oyun Keyfi

Blizzard, dünya üzerinde en kaliteli oyunların yapımcısı olarak bilinmektedir. Blizzard firmasının geliştirmiş olduğu oyunlar, dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyun severe ulaşmayı başarmaktadır. Blizzard isminin duyulmasını sağlayan oyun olarak bilinen Diablo, günümüzde son versiyonu ile piyasada bulunmaktadır. Diablo efsanesini devam ettiren Diablo 3, şeytana karşı verilen savaşı anlatan bir oyundur. Oyunun geleneğine sadık kalınan yeni senaryoda, yine şeytanı alt etmeye çalışacaksınız. Uzun yıllar süren bekleyişe son veren Diablo 3, online olarak oynanabilmesi ile de oyuncuları memnun etmektedir.

diablo-3-yeni-ek-paketi-reaper-of-souls-icin-durmaplay.jpgDaha güçlü karakterler, daha heyecanlı görevler ve daha kaliteli oyun deneyimi ile piyasada bulunan oyun, online olarak oynanabilmesi ile de büyük bir ilgi toplamaktadır. Oyuna başlamadan önce oyunda bulunan destansı karakterlerden bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Karakterinizi seçtikten sonra oyunun büyülü dünyasına giriş yapacaksınız. Karakterinizi seviye atlatmak için görevleri tamamlamanız gerekecektir. Görevleri yaptıkça seviye atlayacak ve daha zorlu görevlerle karşılaşacaksınız. Bu esnada, karakterinizi daha kuvvetli hale getirmek için yeni eşyalara satın alacaksınız.

 

Diablo 3 oyununun sürekli olarak eğlencesini ve heyecanını artırması ise, oyuna çıkarılan ek paketlerle mümkün olacaktır. Oyunun şu anda piyasada olan ek paketi Diablo 3 Reapers of Souls, oyunda bulunan görevlere yeni seçenekler getirmektedir. Karakterinizi daha fazla geliştirmenize olanak sağlayan yeni ek paket ile oyun keyfi devam etmektedir.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN