borderlands-2-steam-cd-key-durmaplay-oyun-004

Borderlands 2 incelemesi

“Günümüz oyun sektöründe popülerlik kazanmış pek çok türde yaratılan binlerce oyun arasında çok azı milyonlar ile ifade edebilecek bir kullanıcı kitlesine ulaşmakta ve böylece başarısını dolaylı yoldan kanıtlayabilmektedir. Bu yapımların bir kısmı hali hazırda serinin geçmiş oyunlarından kazandıkları bir takipçi kitlesi ile yollarına başarıyla devam ederken, diğer bir kısmı ise içerdiği orijinal öğeler sayesinde bu ilgiyi görmektedir. Bu iki tanımı da içinde barındırarak önemini üst düzeyde belli eden Borderlands 2, yayınlandığı günden bu yana dünya genelinde ün kazanarak, kişilerin unutamayacakları bir oyun deneyimi yaşamalarını mümkün kılmıştır. Oyun hem birincil kişi görüşlü nişancı hem de rol yapma oyunlarının bir birleşimi olarak borderlands-2-steam-cd-key-durmaplay-oyun-004sunulduğundan, kullanıcısına sınırsız bir aksiyon heyecanı sunarken aynı zamanda karakter gelişimini de son raddesine kadar hissedip kısa sürede o kimliğe bürünebilmesine yardımcı olmaktadır. Sıradan bir FPS’den beklenenden çok daha fazlasını rahatlıkla sunan Borderlands 2, sınırsız envanter ve etkileşimli dünya mantığının en iyi harmanlandığı yapımlardan birisi olarak gösterilmektedir.
Oyun içerisinde kesin çizgiler ile belirlenmiş bir hikâye bulunmadığı için, oynanış kişinin vereceği kararlar doğrultusunda değişebilmektedir. Bu durum özellikle ileriki seviyelerde pek çok olayın birbiri ile bağlantılı çıkmasına ve bu sayede kişinin kolaylık veya zorluklar ile karşılaşmasına sebep olmaktadır. Çevreden edinen her bir eşyanın birbirleri ile birleştirilerek silah olarak kullanılabildiği Borderlands 2’de, bu açıdan da bir tekrar veya sıradanlık duygusu yaşanması engellenmektedir.
Sitemiz üzerinden Borderlands 2’yi en uygun fiyat karşılığında edinerek Steam platformu üzerinden anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Dört kişiye kadar internet üzerinden veya LAN bağlantısı ile bölünmüş ekranlı iki kişi kullanabileceğiniz oyun sayesinde sosyal ortamlarınızda da nitelikli ve keyifli vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN