arkadas1

ARKADAŞLIK

Arkadaşlık kavramı, herkesin yakından tanıdığı ve bildiği bir kavramdır. İnsanlar doğası gereği birilerine sığınmak ve kendilerini onlara bağlamak isterler. Bu anne, baba, kardeş olsa bile arkadaşlık ayrı bir yerde tutulmaktadır.

Arkadaşlık demek her derdini,sorununu ve özelini anlatabiliyor ve birlikte sorunları yaşayabiliyor olmak demektir.Günümüzde git gide zorlaşan ve zarar gören arkadaşlık kavramı normal şartlarda birbirlerinin aynası olmak demektir.Çıkarları kol gezdiği son günlerde arkadaşlık kavramları da ciddi oranda zarar görmüştür.hatta artık inanlar tüm sorunları arkadaşlarından yaşıyor ve kötülükleri arkadaşlarından görüyor hale gelmiştir.Normal şekillerde arkadaşlık edinemeyen kişiler internet sitelerinde ki arkadaş bulma uygulamaları ile kendilerine arkadaşlar edinmeye başlamışlardır.Fakat burada herkesin dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır.Bazı sitelerde ciddi kandırmalar ve yanlış kişi profilleri yer alabilmektedir.Bu sebeple her arkadaşlık sitesine asla güvenmeyin.ecift.com isimli,en çok konuşulan ve en fazla üye sayısı ile gündemde olan arkadaşlık sitesi rahatlık ile güvenebileceğiniz kaliteden asla ödün vermeyen bir sitedir.Bu site aracılığı ile kendi fikirlerinize uygun profiller ile görüşebilir hatta sıkı dostluklar edinebilirsiniz.Bu siteye üye olduğunuz takdirde yüzde yüz profil doğruluğu garantisi ile kaşınızda ki kişiler ile rahatlık ile yakınlık kurabilir ve konuşabilirsiniz.Her meslek dalından kişilerin yer aldığı bu site en çok üye sayısında sahip ve rakibi bulunmayan bir sitedir.Sizde gerçekten değişik bir arkadaşlık deneyimi yaşamak istiyor iseniz bu site ile tanışabilir ve buradan kendinize uygun arkadaşlar edinebilirsiniz.

Normal anlamı ile arkadaşlık demek, kendini kötü hissettiğinde, bir derdin olduğunda veya mutlu bir gününde yanında kendine en yakın hissettiğin insanları görmek doğal ihtiyaçlardan birisidir. İnsanlar ailesiyle rahatça konuşamadığı şeyleri arkadaşıyla konuşabilmektedir. Saygı,  arkadaşlık yapmanın ve bunu devam ettirebilmenin altın kuralıdır. Saygı çerçevesi olduğu sürece arkadaşlık uzun yıllar sürer ve bitmeyecek dostluklara dönüşür. Kurulan her ilişki türünde saygı çok önemlidir.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN